Programul turului Ligii A Prahova, sezonul 2011-2012

Etapa I (13-14 august)

Carpati Sinaia – Unirea Campina
Petrolistul Boldesti – Dero Ploiesti
Caraimanul Busteni – Chimia II Vadu Sapat
CSM Campina – Tineretea Izvoarele
Progresul Draganesti – Unirea Urlati
Vispesti Blejoi – CS Banesti-Urleta
AFC Brebu – CS Ceptura
CS Paulesti – Petrolul II Ploiesti
Avantul Maneciu – Tricolorul Breaza

Etapa a II-a (19-21 august)

Unirea Campina – Petrolistul Boldesti
Dero Ploiesti – Caraimanul Busteni
Chimia II Vadu Sapat – CSM Campina
Tineretea Izvoarele – Vispesti Blejoi
Unirea Urlati – AFC Brebu
CS Banesti-Urleta – Progresul Draganesti
CS Ceptura – CS Paulesti
Petrolul II Ploiesti – Avantul Maneciu
Tricolorul Breaza – Carpati Sinaia

Etapa a III-a (27-28 august)

Carpati Sinaia – Petrolul II Ploiesti
Petrolistul Boldesti – Tricolorul Breaza
Caraimanul Busteni – Unirea Campina
Progresul Draganesti – Tineretea Izvoarele
Vispesti Blejoi – CSM Campina
AFC Brebu – CS Banesti-Urleta
CS Paulesti – Unirea Urlati
Avantul Maneciu – CS Ceptura
Dero Ploiesti – Chimia II Vadu Sapat

Etapa a IV-a (2-4 septembrie)

CSM Campina – Progresul Draganesti
Unirea Campina – Dero Ploiesti
Chimia II Vadu Sapat – Vispesti Blejoi
Tineretea Izvoarele – AFC Brebu
Unirea Urlati – Avantul Maneciu
CS Banesti-Urleta – CS Paulesti
CS Ceptura – Carpati Sinaia
Petrolul II Ploiesti – Petrolistul Boldesti
Tricolorul Breaza – Caraimanul Busteni

Etapa a V-a (6 septembrie)

Carpati Sinaia – Unirea Urlati
Petrolistul Boldesti – CS Ceptura
Caraimanul Busteni – Petrolul II Ploiesti
Progresul Draganesti – Vispesti Blejoi

AFC Brebu – CSM Campina
CS Paulesti – Tineretea Izvoarele
Avantul Maneciu – CS Banesti-Urleta
Unirea Campina – Chimia II Vadu Sapat
Dero Ploiesti – Tricolorul Breaza

Etapa a VI-a (9-11 septembrie)

CSM Campina – CS Paulesti
Vispesti Blejoi – AFC Brebu
Chimia II Vadu Sapat – Progresul Draganesti
Tineretea Izvoarele – Avantul Maneciu
Unirea Urlati – Petrolistul Boldesti
CS Banesti-Urleta – Carpati Sinaia
CS Ceptura – Caraimanul Busteni
Petrolul II Ploiesti – Dero Ploiesti
Tricolorul Breaza – Unirea Campina

Etapa a VII-a (17-18 septembrie)

Carpati Sinaia – Tineretea Izvoarele
Petrolistul Boldesti – CS Banesti-Urleta
Caraimanul Busteni – Unirea Urlati
AFC Brebu – Progresul Draganesti
CS Paulesti – Vispesti Blejoi
Avantul Maneciu – CSM Campina
Unirea Campina – Petrolul II Ploiesti
Dero Ploiesti – CS Ceptura
Tricolorul Breaza – Chimia II Vadu Sapat

Etapa a VIII-a (23-25 septembrie)

CSM Campina – Carpati Sinaia
Progresul Draganesti – CS Paulesti
Vispesti Blejoi – Avantul Maneciu
Chimia II Vadu Sapat – AFC Brebu
Tineretea Izvoarele – Petrolistul Boldesti
Unirea Urlati – Dero Ploiesti
CS Banesti-Urleta – Caraimanul Busteni
CS Ceptura – Unirea Campina
Petrolul II Ploiesti – Tricolorul Breaza

Etapa a IX-a (30 septembrie-2 octombrie)

Carpati Sinaia – Vispesti Blejoi
Petrolistul Boldesti – CSM Campina
Caraimanul Busteni – Tineretea Izvoarele
CS Paulesti – AFC Brebu
Avantul Maneciu – Progresul Draganesti
Unirea Campina – Unirea Urlati
Dero Ploiesti – CS Banesti-Urleta
Petrolul II Ploiesti – Chimia II Vadu Sapat
Tricolorul Breaza – CS Ceptura

Etapa a X-a (8-9 octombrie)

CSM Campina – Caraimanul Busteni
Progresul Draganesti – Carpati Sinaia
Vispesti Blejoi – Petrolistul Boldesti
AFC Brebu – Avantul Maneciu
Chimia II Vadu Sapat – CS Paulesti
Tineretea Izvoarele – Dero Ploiesti
Unirea Urlati – Tricolorul Breaza
CS Banesti-Urleta – Unirea Campina
CS Ceptura – Petrolul II Ploiesti

Etapa a XI-a (14-16 octombrie)

Carpati Sinaia – AFC Brebu
Petrolistul Boldesti – Progresul Draganesti
Caraimanul Busteni – Vispesti Blejoi
Avantul Maneciu – CS Paulesti
Unirea Campina – Tineretea Izvoarele
Dero Ploiesti – CSM Campina
CS Ceptura – Chimia II Vadu Sapat
Petrolul II Ploiesti – Unirea Urlati
Tricolorul Breaza – CS Banesti-Urleta

Etapa a XII-a (22-23 octombrie)

CSM Campina – Unirea Campina
Progresul Draganesti – Caraimanul Busteni
Vispesti Blejoi – Dero Ploiesti
AFC Brebu – Petrolistul Boldesti
CS Paulesti – Carpati Sinaia
Chimia II Vadu Sapat – Avantul Maneciu
Tineretea Izvoarele – Tricolorul Breaza
Unirea Urlati – CS Ceptura
CS Banesti-Urleta – Petrolul II Ploiesti

Etapa a XIII-a (28-30 octombrie)

Carpati Sinaia – Avantul Maneciu
Petrolistul Boldesti – CS Paulesti
Caraimanul Busteni – AFC Brebu
Unirea Campina – Vispesti Blejoi
Dero Ploiesti – Progresul Draganesti
Unirea Urlati – Chimia II Vadu Sapat
CS Ceptura – CS Banesti-Urleta
Petrolul II Ploiesti – Tineretea Izvoarele
Tricolorul Breaza – CSM Campina

Etapa a XIV-a (5-6 noiembrie)

Carpati Sinaia – Chimia II Vadu Sapat
CSM Campina – Petrolul II Ploiesti
Progresul Draganesti – Unirea Campina
Vispesti Blejoi – Tricolorul Breaza

AFC Brebu – Dero Ploiesti
CS Paulesti – Caraimanul Busteni
Avantul Maneciu – Petrolistul Boldesti
Tineretea Izvoarele – CS Ceptura
CS Banesti-Urleta – Unirea Urlati

Etapa a XV-a (11-13 noiembrie)

Petrolistul Boldesti – Carpati Sinaia
Caraimanul Busteni – Avantul Maneciu
Unirea Campina – AFC Brebu
Dero Ploiesti – CS Paulesti
Chimia II Vadu Sapat – CS Banesti-Urleta
Unirea Urlati – Tineretea Izvoarele
CS Ceptura – CSM Campina
Petrolul II Ploiesti – Vispesti Blejoi
Tricolorul Breaza – Progresul Draganesti

Etapa a XVI-a (19-20 noiembrie)

Carpati Sinaia – Caraimanul Busteni
Petrolistul Boldesti – Chimia II Vadu Sapat
CSM Campina – Unirea Urlati
Progresul Draganesti – Petrolul II Ploiesti
Vispesti Blejoi – CS Ceptura
AFC Brebu – Tricolorul Breaza
CS Paulesti – Unirea Campina
Avantul Maneciu – Dero Ploiesti
Tineretea Izvoarele – CS Banesti-Urleta

Etapa a XVII-a (25-27 noiembrie)

Caraimanul Busteni – Petrolistul Boldesti
Unirea Campina – Avantul Maneciu
Dero Ploiesti – Carpati Sinaia
Chimia II Vadu Sapat – Tineretea Izvoarele
Unirea Urlati – Vispesti Blejoi
CS Banesti-Urleta – CSM Campina
CS Ceptura – Progresul Draganesti
Petrolul II Ploiesti – AFC Brebu
Tricolorul Breaza – CS Paulesti

Gabriel Dima

(104)

Impreuna dam mai departe stirile de bine!

FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.