Programul turului ligii 1 la fotbal,editia 2011-2012

Etapa I (22.07.)

CFR Cluj – Astra Ploiesti
Vointa Sibiu – Steaua
CS Mioveni – Universitatea Cluj
Rapid – FC Vaslui
Concordia Chiajna – Sportul Studentesc
Petrolul Ploiesti – Otelul Galati
Ceahlaul P. Neamt – Pandurii Tg. Jiu
FC BRASOV- Gaz Metan Medias
Dinamo – FCM Tg. Mures

Etapa a II-a (30.07.)

Astra Ploiesti – Vointa Sibiu
Steaua – CS Mioveni
Universitatea Cluj – Rapid
FC Vaslui – Petrolul Ploiesti
Sportul Studentesc – Ceahlaul P. Neamt
Otelul Galati – Concordia Chiajna
Pandurii Tg. Jiu – FC BRASOV
Gaz Metan Medias – Dinamo
FCM Tg. Mures – CFR Cluj

Etapa a III-a (13.08.)

CFR Cluj – Gaz Metan Medias
Vointa Sibiu – FCM Tg. Mures
CS Mioveni – Astra Ploiesti
Concordia Chiajna – FC Vaslui
Petrolul Ploiesti – Rapid
Ceahlaul P. Neamt – Otelul Galati
FC BRASOV – Sportul Studentesc
Dinamo – Pandurii Tg. Jiu
Steaua – Universitatea Cluj

Etapa a IV-a (20.08.2011)

Rapid – Concordia Chiajna
Astra Ploiesti – Steaua
Universitatea Cluj – Petrolul Ploiesti
FC Vaslui – Ceahlaul P. Neamt
Sportul Studentesc – Dinamo
Otelul Galati – FC BRASOV
Pandurii Tg. Jiu – CFR Cluj
Gaz Metan Medias – Vointa Sibiu
FCM Tg. Mures – CS Mioveni

Etapa a V-a (27.08.2011)

CFR Cluj – Sportul Studentesc
Vointa Sibiu – Pandurii Tg. Jiu
CS Mioveni – Gaz Metan Medias
Concordia Chiajna – Petrolul Ploiesti
Ceahlaul P. Neamt – Rapid
FC BRASOV- FC Vaslui
Dinamo – Otelul Galati
Astra Ploiesti – Universitatea Cluj
Steaua – FCM Tg. Mures

Etapa VI-a (10.09.2011)

Rapid – FC BRASOV
Petrolul Ploiesti – Ceahlaul P. Neamt
Universitatea Cluj – Concordia Chiajna
FC Vaslui – Dinamo
Sportul Studentesc – Vointa Sibiu
Otelul Galati – CFR Cluj
Pandurii Tg. Jiu – CS Mioveni
Gaz Metan Medias – Steaua
FCM Tg. Mures – Astra Ploiesti

Etapa a VII-a (17.09.2011)

CFR Cluj – FC Vaslui
Vointa Sibiu – Otelul Galati
CS Mioveni – Sportul Studentesc
Ceahlaul P. Neamt – Concordia Chiajna
FC BRASOV – Petrolul Ploiesti
Dinamo – Rapid
Astra Ploiesti – Gaz Metan Medias
Steaua – Pandurii Tg. Jiu
FCM Tg. Mures – Universitatea Cluj

Etapa a VIII-a (24.09.2011)

Rapid – CFR Cluj
Concordia Chiajna – FC BRASOV
Petrolul Ploiesti – Dinamo
Universitatea Cluj – Ceahlaul P. Neamt
FC Vaslui – Vointa Sibiu
Sportul Studentesc – Steaua
Otelul Galati – CS Mioveni
Pandurii Tg. Jiu – Astra Ploiesti
Gaz Metan Medias – FCM Tg. Mures

Etapa a IX-a (01.10.2011)

CFR Cluj – Petrolul Ploiesti
Vointa Sibiu – Rapid
CS Mioveni – FC Vaslui
FC BRASOV – Ceahlaul P. Neamt
Dinamo – Concordia Chiajna
Astra Ploiesti – Sportul Studentesc
Steaua – Otelul Galati
Gaz Metan Medias – Universitatea Cluj
FCM Tg. Mures – Pandurii Tg. Jiu

Etapa a X-a (15.10.2011)

Rapid – CS Mioveni
Concordia Chiajna – CFR Cluj
Petrolul Ploiesti – Vointa Sibiu
Ceahlaul P. Neamt – Dinamo
Universitatea Cluj – FC BRASOV
FC Vaslui – Steaua
Sportul Studentesc – FCM Tg. Mures
Otelul Galati – Astra Ploiesti
Pandurii Tg. Jiu – Gaz Metan Medias

Etapa a XI-a (22.10.2011)

CFR Cluj – Ceahlaul P. Neamt
Vointa Sibiu – Concordia Chiajna
CS Mioveni – Petrolul Ploiesti
Dinamo- FC BRASOV
Astra Ploiesti – FC Vaslui
Steaua – Rapid
Pandurii Tg. Jiu – Universitatea Cluj
Gaz Metan Medias – Sportul Studentesc
FCM Tg. Mures – Otelul Galati

Etapa a XII-a (29.10.2011)

Rapid – Astra Ploiesti
Concordia Chiajna – CS Mioveni
Petrolul Ploiesti – Steaua
Ceahlaul P. Neamt – Vointa Sibiu
FC BRASOV- CFR Cluj
Universitatea Cluj – Dinamo
FC Vaslui – FCM Tg. Mures
Sportul Studentesc – Pandurii Tg. Jiu
Otelul Galati – Gaz Metan Medias

Etapa a XIII-a (05.11.2011)

CFR Cluj – Dinamo
Vointa Sibiu – FC BRASOV
CS Mioveni – Ceahlaul P. Neamt
Astra Ploiesti – Petrolul Ploiesti
Steaua – Concordia Chiajna
Sportul Studentesc – Universitatea Cluj
Pandurii Tg. Jiu – Otelul Galati
Gaz Metan Medias – FC Vaslui
FCM Tg. Mures – Rapid

Etapa a XIV-a (19.11.2011)

CFR Cluj – Universitatea Cluj
Rapid – Gaz Metan Medias
Concordia Chiajna – Astra Ploiesti
Petrolul Ploiesti – FCM Tg. Mures
Ceahlaul P. Neamt – Steaua
FC BRASOV- CS Mioveni
Dinamo – Vointa Sibiu
FC Vaslui – Pandurii Tg. Jiu
Otelul Galati – Sportul Studentesc

Etapa a XV-a (26.11.2011)

Vointa Sibiu – CFR Cluj
CS Mioveni – Dinamo
Astra Ploiesti – Ceahlaul P. Neamt
Steaua – FC BRASOV
Universitatea Cluj – Otelul Galati
Sportul Studentesc – FC Vaslui
Pandurii Tg. Jiu – Rapid
Gaz Metan Medias – Petrolul Ploiesti
FCM Tg. Mures – Concordia Chiajna

Etapa a XVI-a (03.12.2011)

CFR Cluj – CS Mioveni
Vointa Sibiu – Universitatea Cluj
Rapid – Sportul Studentesc
Concordia Chiajna – Gaz Metan Medias
Petrolul Ploiesti – Pandurii Tg. Jiu
Ceahlaul P. Neamt – FCM Tg. Mures
FC BRASOV – Astra Ploiesti
Dinamo- Steaua
FC Vaslui – Otelul Galati

Etapa a XVII-a (10.12.2011)

CS Mioveni – Vointa Sibiu
Astra Ploiesti – Dinamo
Steaua – CFR Cluj
Universitatea Cluj – FC Vaslui
Sportul Studentesc – Petrolul Ploiesti
Otelul Galati – Rapid
Pandurii Tg. Jiu – Concordia Chiajna
Gaz Metan Medias – Ceahlaul P. Neamt
FCM Tg. Mures – FC BRASOV

Gabriel Dima

(63)

Impreuna dam mai departe stirile de bine!

FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.