Programul returului Ligii A Prahova

Etapa a XVIII-a (16-18.III.2012)
Unirea Câmpina    –    Carpati Sinaia    (în tur 3-0)
Dero Ploiesti    –    Petrolistul Boldesti    (0-8)
Chimia II V. Sapat    –     Caraimanul Busteni    (0-3)
Tineretea Izvoarele    –     CSM Câmpina    (2-7)
Unirea Urlati    –    Progresul Draganesti    (0-7)
CS Banesti-Urleta    –    CS Blejoi-Vispesti (2-2)
CS Ceptura    –    AFC Brebu    (1-1)
Petrolul II Ploiesti    –    CS Paulesti    (1-2)
Astra III Ploiesti    –    Avântul Maneciu    (1-2)

Etapa a XIX-a (24-25.03.2012)
Petrolistul Boldesti    –    Unirea Câmpina    (0-1)
Caraimanul Busteni    –    Dero Ploiesti    (1-2)
CSM Câmpina    –    Chimia II V. Sapat    (2-0)
CS Blejoi-Vispesti    –    Tineretea Izvoarele    (8-1)
AFC Brebu    –    Unirea Urlati    (2-5)
Progresul Draganesti    –    CS Banesti-Urleta    (2-3)
CS Paulesti    –    CS Ceptura    (3-3)
Avântul Maneciu    –    Petrolul II Ploiesti    (0-0)
Carpati Sinaia    –    Astra III Ploiesti    (3-8)

Etapa a XX-a (30.03-1.04.2012)
Petrolul II Ploiesti    –    Carpati Sinaia    (1-0)
Astra III Ploiesti    –    Petrolistul Boldesti    (0-3)
Unirea Câmpina    –    Caraimanul Busteni    (5-0)
Tineretea Izvoarele    –    Progresul Draganesti    (0-3)
CSM Câmpina    –    CS Blejoi-Vispesti    (0-0)
CS Banesti-Urleta    –    AFC Brebu    (2-4)
Unirea Urlati    –    CS Paulesti    (2-2)
CS Ceptura    –    Avântul Maneciu    (1-4)
Chimia II V. Sapat    –    Dero Ploiesti    (2-0)

Etapa a XXI-a (7-8.04.2012)
Progresul Draganesti    –    CSM Câmpina    (0-3)
Dero Ploiesti    –    Unirea Câmpina    (0-5)
CS Blejoi-Vispesti    –    Chimia II V. Sapat    (3-1)
AFC Brebu    –    Tineretea Izvoarele    (0-3)
Avântul Maneciu    –    Unirea Urlati    (4-0)
CS Paulesti    –    CS Banesti-Urleta    (3-0)
Carpati Sinaia    –    CS Ceptura    (0-4)
Petrolistul Boldesti    –    Petrolul II P    (0-3)loiesti
Caraimanul Busteni    –    Astra III Ploiesti    (0-1)

Etapa a XXII-a (10.04.2012)
Unirea Urlati    –    Carpati Sinaia    (0-1)
CS Ceptura    –    Petrolistul Boldesti    (1-2)
Petrolul II Ploiesti    –    Caraimanul Busteni    (0-1)
CS Blejoi-Vispesti    –    Progresul Draganesti    (2-0)
CSM Câmpina    –    AFC Brebu    (2-0)
Tineretea Izvoarele    –    CS Paulesti    (1-8)
CS Banesti-Urleta    –    Avântul Maneciu    (0-7)
Chimia II V. Sapat    –    Unirea Câmpina    (0-3)
Astra III Ploiesti    –    Dero Ploiesti    (2-1)

Etapa a XXIII-a (13.04.2012)
CS Paulesti    –    CSM Câmpina    (1-3)
AFC Brebu    –    CS Blejoi-Vispesti    (0-2)
Progresul Draganesti    –    Chimia II V. Sapat    (4-3)
Avântul Maneciu    –    Tineretea Izvoarele    (3-1)
Petrolistul Boldesti    –    Unirea Urlati    (2-3)
Carpati Sinaia    –    CS Banesti-Urleta    (0-4)
Caraimanul Busteni    –    CS Ceptura    (0-0)
Dero Ploiesti    –    Petrolul II Ploiesti    (1-2)
Unirea Câmpina    –    Astra III Ploiesti    (1-0)

Etapa a XXIV-a (20-22.04.2012)
Tineretea Izvoarele    –    Carpati Sinaia    (1-1)
CS Banesti-Urleta    –    Petrolistul Boldesti    (0-3)
Unirea Urlati    –    Caraimanul Busteni    (1-2)
Progresul Draganesti    –    AFC Brebu    (4-2)
CS Blejoi-Vispesti    –    CS Paulesti    (0-0)
CSM Câmpina    –    Avântul Maneciu    (1-2)
Petrolul II Ploiesti    –    Unirea Câmpina    (0-3)
CS Ceptura    –    Dero Ploiesti    (5-0)
Chimia II V. Sapat    –    Astra III Ploiesti    (0-1)

Etapa a XXV-a (24.04.2012)
Carpati Sinaia    –    CSM Câmpina    (0-7)
CS Paulesti    –    Progresul Draganesti    (0-4)
Avântul Maneciu    –    CS Blejoi-Vispesti    (4-6)
AFC Brebu    –    Chimia II V. Sapat    (2-0)
Petrolistul Boldesti    –    Tineretea Izvoarele    (3-1)
Dero Ploiesti    –    Unirea Urlati    (0-1)
Caraimanul Busteni    –    CS Banesti-Urleta    (0-0)
Unirea Câmpina    –    CS Ceptura    (2-0)
Astra III Ploiesti    –    Petrolul II Ploiesti    (1-2)

Etapa a XXVI-a (28-29.04.2012)
CS Blejoi-Vispesti    –    Carpati Sinaia    (1-1)
CSM Câmpina    –    Petrolistul Boldesti    (1-3)
Tineretea Izvoarele    –    Caraimanul Busteni    (0-1)
AFC Brebu    –    CS Paulesti    (1-4)
Progresul Draganesti    –    Avântul Maneciu    (0-1)
Unirea Urlati    –    Unirea Câmpina    (0-3)
CS Banesti-Urleta    –    Dero Ploiesti    (3-2)
Chimia II V. Sapat    –    Petrolul II Ploiesti    (0-3)
CS Ceptura    –    Astra III Ploiesti    (0-1)

Etapa a XXVII-a (4-6.05.2012)
Caraimanul Busteni    –    CSM Câmpina    (1-3)
Carpati Sinaia    –    Progresul Draganesti    (0-6)
Petrolistul Boldesti    –    CS Blejoi-Vispesti    (0-1)
Avântul Maneciu    –    AFC Brebu    (1-1)
CS Paulesti    –    Chimia II V. Sapat    (2-0)
Dero Ploiesti    –    Tineretea Izvoarele    (0-1)
Astra III Ploiesti    –    Unirea Urlati    (3-2)
Unirea Câmpina    –    CS Banesti-Urleta    (3-1)
Petrolul II Ploiesti    –    CS Ceptura    (0-4)

Etapa a XXVIII-a (12-13.05.2012)
AFC Brebu    –    Carpati Sinaia    (1-2)
Progresul Draganesti    –    Petrolistul Boldesti    (0-1)
CS Blejoi-Vispesti    –    Caraimanul Busteni    (3-0)
CS Paulesti    –    Avântul Maneciu    (1-1)
Tineretea Izvoarele    –    Unirea Câmpina    (1-4)
CSM Câmpina    –    Dero Ploiesti    (5-0)
Chimia II V. Sapat    –    CS Ceptura    (1-4)
Unirea Urlati    –    Petrolul II Ploiesti    (2-1)
CS Banesti-Urleta    –    Astra III Ploiesti    (2-4)

Etapa a XXIX-a (15.05.2012)
Unirea Câmpina    –    CSM Câmpina    (0-0)
Caraimanul Busteni    –    Progresul Draganesti    (1-6)
Dero Ploiesti    –    CS Blejoi-Vispesti    (0-5)
Petrolistul Boldesti    –    AFC Brebu    (3-0)
Carpati Sinaia    –    CS Paulesti    (1-7)
Avântul Maneciu    –    Chimia II V. Sapat    (2-0)
Astra III Ploiesti    –    Tineretea Izvoarele    (2-1)
CS Ceptura    –    Unirea Urlati    (0-1)
Petrolul II Ploiesti    –    CS Banesti-Urleta    (2-3)

Etapa a XXX-a (19-20.05.2012)
Avântul Maneciu    –    Carpati Sinaia    (7-0)
CS Paulesti    –    Petrolistul Boldesti    (2-4)
AFC Brebu    –    Caraimanul Busteni    (1-0)
CS Blejoi-Vispesti    –    Unirea Câmpina    (0-2)
Progresul Draganesti    –    Dero Ploiesti    (1-2)
Chimia II Vadu –    Unirea Urlati    (1-2)
CS Banesti-Urleta    –    CS Ceptura    (1-2)
Tineretea Izvoarele    –    Petrolul II Ploiesti    (1-0)
CSM Câmpina    –    Astra III Ploiesti    (4-2)

Etapa XXXI-a (25-27.05.2012)
Chimia II V. Sapat    –    Carpati Sinaia    (1-2)
Petrolul II Ploiesti    –    CSM Câmpina    (1-7)
Unirea Câmpina    –    Progresul Draganesti    (3-1)
Astra III Ploiesti    –    CS Blejoi-Vispesti    (0-4)
Dero Ploiesti    –    AFC Brebu    (0-2)
Caraimanul Busteni    –    CS Paulesti    (0-4)
Petrolistul Boldesti    –    Avântul Maneciu    (2-1)
CS Ceptura    –    Tineretea Izvoarele    (2-0)
Unirea Urlati    –    CS Banesti-Urleta    (0-1)

Etapa a XXXII-a (2-3.06.2012)
Carpati Sinaia    –    Petrolistul Boldesti    (0-2)
Avântul Maneciu    –    Caraimanul Busteni    (2-1)
AFC Brebu    –    Unirea Câmpina    (0-1)
CS Paulesti    –    Dero Ploiesti    (2-1)
CS Banesti-Urleta    –    Chimia II V. Sapat    (2-2)
Tineretea Izvoarele    –    Unirea Urlati    (1-3)
CSM Câmpina    –    CS Ceptura    (2-2)
CS Blejoi-Vispesti    –    Petrolul II Ploiesti    (3-1)
Progresul Draganesti    –    Astra III Ploiesti    (2-1)

Etapa a XXXIII-a (5.06.2012)
Caraimanul Busteni    –    Carpati Sinaia    (0-1)
Chimia II V. Sapat    –    Petrolistul Boldesti    (1-5)
Unirea Urlati    –    CSM Câmpina    (0-1)
Petrolul II Ploiesti    –    Progresul Draganesti    (1-2)
CS Ceptura    –    CS Blejoi-Vispesti    (1-5)
Astra III Ploiesti    –    AFC Brebu    (0-2)
Unirea Câmpina    –    CS Paulesti    (1-1)
Dero Ploiesti    –    Avântul Maneciu    (2-5)
CS Banesti-Urleta    –    Tineretea Izvoarele    (2-2)

Etapa a XXXIV-a (9-10.06.2012)
Petrolistul Boldesti    –    Caraimanul Busteni    (4-0)
Avântul Maneciu    –    Unirea Câmpina    (0-1)
Carpati Sinaia    –    Dero Ploiesti    (0-7)
Tineretea Izvoarele    –    Chimia II V. Sapat    (1-7)
CS Blejoi-Vispesti    –    Unirea Urlati    (2-2)
CSM Câmpina    –    CS Banesti-Urleta    (0-2)
Progresul Draganesti    –    CS Ceptura    (1-2)
AFC Brebu    –    Petrolul II Ploiesti    (3-4)
CS Paulesti    –    Astra III Ploiesti    (2-1)

Orele de disputare: martie – 15.00, aprilie – 17.00, mai si iunie – 18.00.

Clasament
1.    Unirea Câmpina    17    15    2    0    41-4    47    (+17)
2.    CS Blejoi Vispesti    17    11    5    1    47-15    38    (+14)
3.    CSM Câmpina    17    11    3    3    48-16    36    (+12)
4.    Avântul Maneciu    17    11    3    3    46-18    36    (+12)
5.    Petrolistul Boldesti    17    12    0    5    43-17    36    (+9)
6.    CS Paulesti    17    9    5    3    44-24    32    (+8)
7.    Progresul Draganesti    17    9    0    8    43-24    27    (+3)
8.    Astra III Ploiesti    17    9    0    8    30-29    27    (+3)
9.    CS Ceptura    17    7    4    6    32-24    25    (-2)
10.    Unirea Urlati    17    7    2    8    24-33    23    (-4)
11.    CS Banesti-Urleta    17    6    4    7    28-38    20    (+1)
12.    Petrolul II Ploiesti    17    6    1    10    22-33    19    (-8)
13.    AFC Brebu    17    5    2    10    22-34    17    (-7)
14.    Caraimanul Busteni    17    4    2    11    11-33    14    (-13)
15.    Carpati Sinaia    17    4    2    11    12-60    14    (-11)
16.    Tineretea Izvoarele    17    3    2    12    18-54    11    (-13)
17.    Dero Ploiesti    17    3    0    14    18-50    9    (-18)
18.    Chimia II V. Sapat    17    2    1    14    19-41    7    (-19)

sursa: republicanul.ro

(83)

Impreuna dam mai departe stirile de bine!

FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.