Programul echipelor prahovene din liga a III-a, în sezonul 2012-2013

TUR

Etapa I

Unirea Câmpina – Tomşani
Şelimbăr – FCM Târgovişte
FC Zagon – Avântul Reghin
Tărlungeni – FC Cisnădie
SCM Piteşti – CSO Plopeni
CSM Făgăraş – Conpet
Girom Albota stă.

Etapa a II-a

FCM Târgovişte – Unirea Câmpina
Avântul Reghin – Şelimbăr
FC Cisnădie – FC Zagon
CSO Plopeni – Tărlungeni
Conpet – Girom Albota
Tomşani – CSM Făgăraş
SCM Piteşti stă.

Etapa a III-a

FCM Târgovişte – Tomşani
Unirea Câmpina – Avântul Reghin
Şelimbăr – FC Cisnădie
FC Zagon – CSO Plopeni
SCM Piteşti – Conpet
Girom Albota – CSM Făgăraş
Tărlungeni stă.

Etapa a IV-a

Avântul Reghin – FCM Târgovişte
FC Cisnădie – Unirea Câmpina
CSO Plopeni – Şelimbăr
Conpet – Tărlungeni
CSM Făgăraş – SCM Piteşti
Tomşani – Girom Albota
FC Zagon stă.

Etapa a V-a

Avântul Reghin – Tomşani
Tomşani– FC Cisnădie
Unirea Câmpina – CSO Plopeni
FC Zagon – Conpet
Tărlungeni – CSM Făgăraş
SCM Piteşti – Girom Albota
Şelimbăr stă.

Etapa a VI-a

FC Cisnădie – Avântul Reghin
CSO Plopeni – FCM Târgovişte
Conpet – Şelimbăr
CSM Făgăraş – FC Zagon
Girom Albota – Tărlungeni
Tomşani – SCM Piteşti
Unirea Câmpina stă.

Etapa a VII-a

Tomşani – FC Cisnădie
Avântul Reghin – CSO Plopeni
Unirea Câmpina – Conpet
Şelimbăr – CSM Făgăraş
FC Zagon – Girom Albota
Tărlungeni – SCM Piteşti
FCM Târgovişte stă.

Etapa a VIII-a

CSO Plopeni – FC Cisnădie
Conpet – FCM Târgovişte
CSM Făgăraş – Unirea Câmpina
Girom Albota – Şelimbăr
SCM Piteşti – FC Zagon
Tărlungeni – Tomşani
Avântul Reghin stă.

Etapa a IX-a

Tomşani – CSO Plopeni
Avântul Reghin – Conpet
FCM Târgovişte – CSM Făgăraş
Unirea Câmpina – Girom Albota
Şelimbăr – SCM Piteşti
FC Zagon – Tărlungeni
FC Cisnădie stă.

Etapa a X-a

Conpet – FC Cisnădie
CSM Făgăraş – Avântul Reghin
Girom Albota – FCM Târgovişte
SCM Piteşti – Unirea Câmpina
Tărlungeni – Şelimbăr
FC Zagon – Tomşani
CSO Plopeni stă.

Etapa a XI-a

CSO Plopeni – Conpet
FC Cisnădie – CSM Făgăraş
Avântul Reghin – Girom Albota
FCM Târgovişte – SCM Piteşti
Unirea Câmpina – Tărlungeni
Şelimbăr – FC Zagon
Tomşani stă.

Etapa a XII-a

CSM Făgăraş – CSO Plopeni
Girom Albota – FC Cisnădie
SCM Piteşti – Avântul Reghin
Tărlungeni – FCM Târgovişte
FC Zagon – Unirea Câmpina
Şelimbăr – Tomşani
Conpet stă.

Etapa a XIII-a

Tomşani – Conpet
CSO Plopeni – Girom Albota
FC Cisnădie – SCM Piteşti
Avântul Reghin – Tărlungeni
FCM Târgovişte – FC Zagon
Unirea Câmpina – Şelimbăr
CSM Făgăraş stă.

RETUR

Etapa a XIV-a

Tomşani – Unirea Câmpina
FCM Târgovişte – Şelimbăr
Avântul Reghin – FC Zagon
FC Cisnădie – Tărlungeni
CSO Plopeni – SCM Piteşti
Conpet – CSM Făgăraş
Girom Albota stă.

Etapa a XV-a

Unirea Câmpina – FCM Târgovişte
Şelimbăr – Avântul Reghin
FC Zagon – FC Cisnădie
Tărlungeni – CSO Plopeni
Girom Albota – Conpet
CSM Făgăraş – Tomşani
SCM Piteşti stă.

Etapa a XVI-a

Tomşani – FCM Târgovişte
Avântul Reghin – Unirea Câmpina
FC Cisnădie – Şelimbăr
CSO Plopeni – FC Zagon
Conpet – SCM Piteşti
CSM Făgăraş – Girom Albota
Tărlungeni stă.

Etapa a XVII-a

FCM Târgovişte – Avântul Reghin
Unirea Câmpina – FC Cisnădie
Şelimbăr – CSO Plopeni
Tărlungeni – Conpet
SCM Piteşti – CSM Făgăraş
Girom Albota – Tomşani
FC Zagon stă.

Etapa a XVIII-a

Tomşani – Avântul Reghin
FC Cisnădie – FCM Târgovişte
CSO Plopeni – Unirea Câmpina
Conpet – FC Zagon
CSM Făgăraş – Tărlungeni
Girom Albota – SCM Piteşti
Şelimbăr stă.

Etapa a XIX-a

Avântul Reghin – FC Cisnădie
FCM Târgovişte – CSO Plopeni
Şelimbăr – Conpet
FC Zagon – CSM Făgăraş
Tărlungeni – Girom Albota
SCM Piteşti – Tomşani
Unirea Câmpina stă.

Etapa a XX-a

FC Cisnădie – Tomşani
CSO Plopeni – Avântul Reghin
Conpet – Unirea Câmpina
CSM Făgăraş – Şelimbăr
Girom Albota – FC Zagon
SCM Piteşti – Tărlungeni
FCM Târgovişte stă.

Etapa a XXI-a

FC Cisnădie – CSO Plopeni
FCM Târgovişte – Conpet
Unirea Câmpina – CSM Făgăraş
Şelimbăr – Girom Albota
FC Zagon – SCM Piteşti
Tomşani – Tărlungeni
Avântul Reghin stă.

Etapa a XXII-a

CSO Plopeni – Tomşani
Conpet – Avântul Reghin
CSM Făgăraş – FCM Târgovişte
Girom Albota – Unirea Câmpina
SCM Piteşti – Şelimbăr
Tărlungeni – FC Zagon
FC Cisnădie stă.

Etapa a XXIII-a

FC Cisnădie – Conpet
Avântul Reghin – CSM Făgăraş
FCM Târgovişte – Girom Albota
Unirea Câmpina – SCM Piteşti
Şelimbăr – Tărlungeni
Tomşani – FC Zagon
CSO Plopeni stă.

Etapa a XXIV-a

Conpet – CSO Plopeni
CSM Făgăraş – FC Cisnădie
Girom Albota – Avântul Reghin
SCM Piteşti – FCM Târgovişte
Tărlungeni – Unirea Câmpina
FC Zagon – Şelimbăr
Tomşani stă.

Etapa a XXV-a

CSO Plopeni – CSM Făgăraş
FC Cisnădie – Girom Albota
Avântul Reghin – SCM Piteşti
FCM Târgovişte – Tărlungeni
Unirea Câmpina – FC Zagon
Tomşani – Şelimbăr
Conpet stă.

Etapa a XXVI-a

Conpet – Tomşani
Girom Albota – CSO Plopeni
SCM Piteşti – FC Cisnădie
Tărlungeni – Avântul Reghin
FC Zagon – FCM Târgovişte
Şelimbăr – Unirea Câmpina
CSM Făgăraş stă.

 

Gabriel Dima

(97)

Impreuna dam mai departe stirile de bine!

FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.